Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng

Hör av dig till oss!

Infobric Workorder

Vill du prata med vår säljavdelning? Ring oss på +46(0)40 - 66 33 110.

Besöksadress:

Infobric Workorder

(AddMobile AB)

Dockplatsen 1

211 19 Malmö

Öppettider:

Vardagar:

08:00 – 17:00

Dag före röd dag:

08:00 – 15:00

Kontakta oss

  • Filter
  • Communication
  • Customer Success
  • Management
  • Presales
  • Product
  • Sales
  • Support
Filter
  • Filter
  • Communication
  • Customer Success
  • Management
  • Presales
  • Product
  • Sales
  • Support

Alexandra Ahlgren

Sales Development Representative

+46(0)72 501 29 99

alexandra.ahlgren@infobric.com

Christoffer Ekelund

Enterprise Sales Executive and Sales Team Lead

+46(0)72 237 92 45

christoffer.ekelund@infobric.com

Gabriel Jönsson

Enterprise Sales Executive

+46(0)70 640 12 33

gabriel.jonsson@infobric.com

John Andersson, CEO, Infobric Workorder

John Andersson

CEO

+46(0)72 600 69 73

john.andersson@infobric.com

Marie Andersson

Customer Relations Manager

+46(0)72 246 26 55

marie.andersson@infobric.com

Javier Ramos

Support Agent

+46(0)40 66 33 160

support@infobricworkorder.se

Marie Hultman

Support Agent

+46(0)40 66 33 160

support@infobricworkorder.se

Marcus Persson

Support Agent

+46(0)40 66 33 160

support@infobricworkorder.se

Maria Lorentzon

Team Lead Support

+46(0)40 66 33 160

support@infobricworkorder.se

Oskar Andersson

Customer Success Manager

+46(0)40 66 33 111

oskar.andersson@infobric.com

Robin Berg

Customer Success Manager

+46(0)40 66 33 134

robin.berg@infobric.com

Morgan Pernryd

Head of Customer Success

+46(0)40 66 33 108

morgan.pernryd@infobric.com

Stefan Eriksson

Enterprise System Developer

+46(0)40 66 33 100

stefan.eriksson@infobric.com

Fredrik Molnar

Enterprise System Developer

+46(0)40 66 33 100

fredrik.molnar@infobric.com

Andreas Kandefelt

Technical Product Manager

+46(0)40 66 33 185

andreas.kandefelt@infobric.com

Bo Lyvall

Business Developer

+46(0)40 66 33 104

bo.lyvall@infobric.com

Jesper Ekelund

IT Manager

+46(0)40 66 33 100

jesper.ekelund@infobric.com

Lars Kandefelt

Senior Advisor

+46(0)40 66 33 101

lars.kandefelt@infobric.com

Maria Tallmar

Financial Assistant

+46(0)40 66 33 121

maria.tallmar@infobric.com

Marianne Kandefelt

Head of Finance & HR

+46(0)40 66 33 105

marianne.kandefelt@infobric.com

Camilla Kandefelt

Head of Marketing and Communication

+46(0)40 66 33 119

camilla.kandefelt@infobric.com

Ellen Hedberg

Content Manager

+46(0)40 66 33 123

ellen.hedberg@infobric.com

Julia Rosenqvist

Strategical Customer Relations Manager

+46(0)40 66 33 122

julia.rosenqvist@infobric.com

Andrew Chamberlain

Product Manager

+46(0)40 66 33 133

andrew.chamberlain@infobric.com

Erik Ronnje

Product Developer

+46(0)40 66 33 100

erik.ronnje@infobric.com

Magnus Eriksson

Chief Technology Officer

+46(0)40 66 33 107

magnus.eriksson@infobric.com

Mikael Olsson

Product Developer

+46(0)40 66 33 100

mikael.olsson@infobric.com

Niklas Böös

Head of Product

+46(0)40 66 33 102

niklas.boos@infobric.com

Niklas Olin

Product Developer

+46(0)40 66 33 100

niklas.olin@infobric.com

Back to store
Stäng