Kontakt

Besöks- & postadress huvudkontoret, Jönköping Gjuterigatan 9 553 18 Jönköping
Besöks- & postadress, Stockholm Norrtullsgatan 6 113 29 Stockholm
Leveransadress Granitvägen 10 553 03 Jönköping
Innesälj

Daniel Svensson

Område: Sverige
Telefon: +46(0) 707 88 75 39
E-post: daniel.svensson@infobric.se
Innesälj

Anna Alfredsson

Område: NorrlandSvealand
Telefon: +46(0)70 788 75 32
E-post: anna.alfredsson@infobric.se
Innesälj

Anders Nyqvist

Område: Götaland
Telefon: +46(0)70 788 75 47
E-post: anders.nyqvist@infobric.se
Backoffice Manager

Henrik Bertilsson

Område: Sverige
Telefon: +46(0)707 88 56 17
E-post: henrik.bertilsson@infobric.se
Distriktsäljare

Nicklas Bejhem

Område: UppsalaDalarna & Norrland
Telefon: +46(0) 707 88 75 37
E-post: nicklas.bejhem@infobric.se
Distriktsäljare

Ola Holmgren

Område: Småland
Telefon: +46 (0)707 - 88 56 18
E-post: ola.holmgren@infobric.se
Distriktsäljare

Per Karlsson

Område: Skåne och Blekinge
Telefon: +46(0)707 48 94 66
E-post: per.karlsson@infobric.se
Distriktsäljare

Mattias Dangrell

Område: Västra Götaland
Telefon: +46(0)709 44 56 83
E-post: mattias.dangrell@infobric.se
Distriktsäljare

Erik Nyström

Område: Stockholm Norr
Telefon: +46(0)707 88 56 14
E-post: erik.nystrom@infobric.se
Distriktsäljare & stora projekt Sverige

Janne Björnström

Område: Stockholm
Telefon: +46(0)709 44 56 82
E-post: janne.bjornstrom@infobric.se
Säljchef/Försäljning Maskinstyrning

Jens Landén

Område: Sverige
Telefon: +46(0)768 79 53 97
E-post: jens.landen@infobric.se

Just nu används Infobric-system på 10 000 byggarbetsplatser

Kontakta oss

Undrar du vad som är bästa lösningen för just dig? Hur du kan spara pengar i dina byggprojekt och samtidigt öka säkerheten? Vi hjälper dig gärna med dina frågor.