Kontakt

Besöks- & postadress huvudkontoret, Jönköping Gjuterigatan 9, 553 18 Jönköping
Besöks- & postadress, Stockholm Fannys Väg 5, 131 54 Nacka, Stockholm
Leveransadress Granitvägen 10, 553 03 Jönköping
Malin Drabe - Sälj Infobric Säljare

Malin Drabe

Område: Småland Östergötland Södra Stockholm
Telefon: +46(0)70 788 75 39
E-post: malin.drabe@infobric.se
Erik Backenfall Säljare

Erik Backenfall

Område: Västra Götaland
Telefon: +46(0)70 788 75 36
E-post: erik.backenfall@infobric.se
Anna Alfredsson Säljare

Anna Alfredsson

Område: Dalarna Norrland Norra Stockholm
Telefon: +46(0)70 788 75 32
E-post: anna.alfredsson@infobric.se
Anders Nyqvist Team Leader / Säljare

Anders Nyqvist

Område: Skåne
Telefon: +46(0)70 788 75 47
E-post: anders.nyqvist@infobric.se
Henrik Bertilsson Backoffice Manager

Henrik Bertilsson

Område: Sverige
Telefon: +46(0)707 88 56 17
E-post: henrik.bertilsson@infobric.se
Ola Holmgren Distriktsäljare

Ola Holmgren

Område: Småland
Telefon: +46(0)707 88 56 18
E-post: ola.holmgren@infobric.se
Per Karlsson Distriktsäljare

Per Karlsson

Område: Skåne och Blekinge
Telefon: +46(0)707 48 94 66
E-post: per.karlsson@infobric.se
Mattias Dangrell Distriktsäljare

Mattias Dangrell

Område: Västra Götaland
Telefon: +46(0)709 44 56 83
E-post: mattias.dangrell@infobric.se
Erik Nyström Distriktsäljare

Erik Nyström

Område: Norra Stockholm
Telefon: +46(0)707 88 56 14
E-post: erik.nystrom@infobric.se
Janne Björnström Distriktsäljare & stora projekt Sverige

Janne Björnström

Område: Stockholm Mälardalen Östergötland
Telefon: +46(0)709 44 56 82
E-post: janne.bjornstrom@infobric.se
Jens Landén Säljchef/Försäljning Maskinstyrning

Jens Landén

Område: Sverige
Telefon: +46(0)768 79 53 97
E-post: jens.landen@infobric.se

Just nu används Infobric-system på fler än 16 000 byggarbetsplatser

Kontakta oss

Undrar du vad som är bästa lösningen för just dig? Hur du kan spara pengar i dina byggprojekt och samtidigt öka säkerheten? Vi hjälper dig gärna med dina frågor.