Tracking codes unloaded

Inställningar för kakor

Du kan själv ställa in vilka kakor som får lagras i din webbläsare genom att kryssa i de kategorier av kakor som du godkänner nedan. Du kan läsa mer information om kakorna här.

Så använder vi kakor

På Infobric.com använder vi och våra samarbetspartners kakor bland annat för att säkerställa att webbplatsen fungerar som den ska och för att följa upp och utvärdera användningen av webbplatsen (statistik).

Du kan själv ställa in vilka kakor som får sparas genom att redigerar dina inställningar. Om du accepterar alla kakor är det bara att klicka på “godkänn”. Läs här för mer information om vår användning av kakor.

Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng

Kontakt

Infobric Construction

Support:

Kontaktuppgifter:

Öppettider:

vardagar: 07:30 – 16:30

Övrig tid:

Dag före julafton, nyårsafton, långfredag & midsommarafton: 07:30 – 12:00

Jönköping (HQ)

Gjuterigatan 9

553 18 Jönköping

+46 (0)36 – 34 03 02

info@infobric.se

Se i Google maps

Stockholm

Fannys Väg 5

131 54 Nacka, Stockholm

Jönköping (Leverans)

Granitvägen 10

553 03 Jönköping

+46 (0)36 – 34 03 02

info@infobric.se

Se i Google maps

Vanliga frågor och svar

Det finns två sätt, antingen genom en beställning till oss på Infobric så hjälper vi dig, eller genom en systemadministratör för er systemklient.

 

Starta via Infobric

Avsluta och arkivera via Infobric

Det finns två sätt, antingen genom en beställning till oss på Infobric så hjälper vi dig, eller genom en användaradministratör för er systemklient.

 

Systemanvändare via Infobric

För att få full tillgång till sin systemklient krävs ett grundavtal, detta gäller både nya och gamla kunder till Infobric.

 

Registrera företag för grundavtal

För att lägga till en regbox i Infobric Ease behöver du ha konfiguratörsrättigheter till arbetsplatsen.

 

Anslut en regbox

Ta bort enhet via Infobric

 

Om rättighet saknas kan du beställa borttagning genom oss.

Instruktioner för detta finns här:

 

Lägg till/ta bort platsadministratör och konfiguratör

Skicka meddelande

  • Alla
  • Installation & Lager
  • Marknad
  • Sälj

Kalle Brauner

Distriktsäljare, Mälardalen & Norrland +46(0)709 44 56 81 kalle.brauner@infobric.com  

Distriktsäljare

Mälardalen & Norrland

+46(0)709 44 56 81

kalle.brauner@infobric.com

Anna Alfredsson

Säljare, Mälardalen & Norrland +46(0)707 88 75 32 anna.alfredsson@infobric.com  

Säljare

Mälardalen & Norrland

+46(0)707 88 75 32

anna.alfredsson@infobric.com

Janne Björnström

KAM Rental & Stora Projekt Sverige, Stockholm +46(0)709 44 56 82 janne.bjornstrom@infobric.com  

KAM Rental & Stora Projekt Sverige

Stockholm

+46(0)709 44 56 82

janne.bjornstrom@infobric.com

Jonas Wikström

Distriktsäljare, Stockholm +46(0)707 88 75 37 jonas.wikstrom@infobric.com  

Distriktsäljare

Stockholm

+46(0)707 88 75 37

jonas.wikstrom@infobric.com

Ola Holmgren

Distriktsäljare, Småland & Östegötland +46(0)707 88 56 18 ola.holmgren@infobric.com  

Distriktsäljare

Småland & Östegötland

+46(0)707 88 56 18

ola.holmgren@infobric.com

Per Karlsson

Distriktsäljare, Skåne & Blekinge +46(0)707 48 94 66 per.karlsson@infobric.com  

Distriktsäljare

Skåne & Blekinge

+46(0)707 48 94 66

per.karlsson@infobric.com

Malin Drabe

Säljare, Östergötland, Småland & Skåne +46(0)707 88 75 39 malin.drabe@infobric.com  

Säljare

Östergötland, Småland & Skåne

+46(0)707 88 75 39

malin.drabe@infobric.com

Mattias Dangrell

Distriktsäljare, Västra Götaland +46(0)709 44 56 83 mattias.dangrell@infobric.com  

Distriktsäljare

Västra Götaland

+46(0)709 44 56 83

mattias.dangrell@infobric.com

Erik Backenfall

Säljare, Västra Götaland & Skåne Väst +46(0)707 88 75 36 erik.backenfall@infobric.com  

Säljare

Västra Götaland & Skåne Väst

+46(0)707 88 75 36

erik.backenfall@infobric.com

Henrik Bertilsson

Backoffice Manager, Sverige +46(0)707 88 56 17 henrik.bertilsson@infobric.com

Backoffice Manager

Sverige

+46(0)707 88 56 17

henrik.bertilsson@infobric.com

Jens Landen

Försäljningschef, Sverige & Norge +46(0)768 79 53 97 jens.landen@infobric.com  

Försäljningschef

Sverige & Norge

+46(0)768 79 53 97

jens.landen@infobric.com

Mattias Landin

Lager & Logistikansvarig

Sverige

+46(0)70 788 56 19

mattias.landin@infobric.com

Jonas Rosenkvist

Tekniker & Teknisk Support

Sverige

+46(0)70 788 75 49

jonas.rosenkvist@infobric.com

Evelina Karting

Partner Marketing Coordinator

Sverige

+46(0)733 70 30 48

evelina.karting@infobric.com

Infobric Construction

Sälj

Sverige

+46(0)36 - 34 03 02

info@infobric.se

Anders Nyqvist

Team Leader & Säljare, Stockholm +46(0)707 88 75 47 anders.nyqvist@infobric.com  

Team Leader Sälj

Stockholm

+46(0)707 88 75 47

anders.nyqvist@infobric.com

Felisia Bertilsson

Innesälj

Sverige

+46(0)70 788 56 12

felisia.bertilsson@infobric.com

Back to store
Close