Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng
Tillbaka
Stäng

Kontakt

Support:

Kontaktuppgifter:

Öppettider:

vardagar: 07:00 – 16:30

Övrig tid:

Dag före julafton, nyårsafton, långfredag & midsommarafton: 07:00 – 12:00

Jönköping (HQ)

Science Park Towers

Framgången 1

553 18 Jönköping

+46 (0)36 – 34 03 02

info@infobric.se

Se i Google maps

Stockholm

Gustavslundsvägen 147

167 51 Bromma, Stockholm

Jönköping (Leverans)

Lasarettsgatan 2

553 18 Jönköping

+46 (0)36 – 34 03 02

info@infobric.se

Se i Google maps

Skicka meddelande

  • Alla
  • Distriktsäljare
  • Innesäljare
  • Installation & Lager
  • Sälj

Kalle Brauner

Säljare, Norr +46(0)709 44 56 81 kalle.brauner@infobric.com  

Säljare

Norr

+46(0)709 44 56 81

kalle.brauner@infobric.com

Anna Alfredsson

Säljare, Norr +46(0)707 88 75 32 anna.alfredsson@infobric.com  

Säljare

Norr

+46(0)707 88 75 32

anna.alfredsson@infobric.com

Fredrik Laine

Säljare, Sthlm +46 (0)722 20 29 28 fredrik.laine@infobric.com  

Säljare

Sthlm

+46(0)722 20 29 28

fredrik.laine@infobric.com

Jonas Wikström

Säljare, Sthlm +46(0)707 88 75 37 jonas.wikstrom@infobric.com  

Säljare

Sthlm

+46(0)707 88 75 37

jonas.wikstrom@infobric.com

Ahtesham Virk

Distriktsäljare, Sthlm +46(0)707 10 22 34 ahtesham.virk@infobric.com

Säljare

Sthlm

+46(0)707 10 22 34

ahtesham.virk@infobric.com

Mattias Dangrell

Säljare, Mitt +46(0)709 44 56 83 mattias.dangrell@infobric.com  

Säljare

Mitt

+46(0)709 44 56 83

mattias.dangrell@infobric.com

Anton Johansson

Säljare, Mitt +46(0)70 788 70 85 anton.johansson@infobric.com

Säljare

Mitt

+46(0)70 788 70 85

anton.johansson@infobric.com

Ellen Mejstedt

Säljare, Mitt +46(0)738 38 53 22 ellen.mejstedt@infobric.com

Säljare

Mitt

+46(0)707 88 70 89

ellen.mejstedt@infobric.com

Amanda Hestergård

Säljare, Mitt +46(0)707 88 70 83 amanda.hestergard@infobric.com

Säljare

Mitt

+46(0)707 88 70 83

amanda.hestergard@infobric.com

Oliwer Granath

Säljare, Syd +46(0)70 749 06 99 oliwer.granath@infobric.com

Säljare

Syd

+46(0)707 49 06 99

oliwer.granath@infobric.com

Alice Holmlund

Säljare, Syd +46(0)70 788 56 12 alice.holmlund@infobric.com

Säljare

Syd

+46(0)70 788 56 12

alice.holmlund@infobric.com

Malin Drabe (Föräldraledig)

+46(0)707 88 75 39 malin.drabe@infobric.com  

Säljare

+46(0)707 88 75 39

malin.drabe@infobric.com

Janne Björnström

KAM Rental & Stora Projekt Sverige +46(0)709 44 56 82 janne.bjornstrom@infobric.com  

KAM Rental & Stora Projekt

Sverige

+46(0)709 44 56 82

janne.bjornstrom@infobric.com

Ola Holmgren

Säljare Uthyrare +46(0)707 88 56 18 ola.holmgren@infobric.com  

Säljare Uthyrare

Sverige

+46(0)707 88 56 18

ola.holmgren@infobric.com

Johan Brunedal

Säljare Stora projekt +0(0)702 92 86 99 johan.brunedal@infobric.com

Säljare Stora företag

Sverige

+46(0)702 92 86 99

johan.brunedal@infobric.com

Jonas Rosenkvist

Tekniker & Teknisk Support

Sverige

+46(0)707 88 75 49

jonas.rosenkvist@infobric.com

Mattias Landin

Lager & Logistikansvarig

Sverige

+46(0)707 88 56 19

mattias.landin@infobric.com

Henrik Bertilsson

Backoffice Manager, Sverige +46(0)707 88 56 17 henrik.bertilsson@infobric.com

Backoffice Manager

Sverige

+46(0)707 88 56 17

henrik.bertilsson@infobric.com

Viktor Johansson

Teamleder +46(0)706 40 42 72 viktor.johansson@infobric.com

Teamleader

Sverige

+46(0)706 40 42 72

viktor.johansson@infobric.com

Jens Landen

Försäljningschef, Sverige & Norge +46(0)768 79 53 97 jens.landen@infobric.com  

Försäljningschef

Sverige & Norge

+46(0)768 79 53 97

jens.landen@infobric.com

Infobric Construction

Sälj

Sverige

+46(0)36 - 34 03 02

info@infobric.se

Fortsätt handla
Stäng