Kontakt

Besöks- & postadress huvudkontoret, Jönköping
Gjuterigatan 9
553 18 Jönköping
Besöks- & postadress, Stockholm
Norrtullsgatan 6
113 29 Stockholm
Leveransadress
Granitvägen 10
553 03 Jönköping
Telefon & E-post
Växel: 036 – 34 03 02
kontakt@infobric.se
DSC_0036_webb_2 Innesälj

Henrik Bertilsson

Område:
Telefon: +46(0)707 88 56 17
E-post: henrik.bertilsson@infobric.se
DSC_0019_webb_2 Innesälj

Joakim Nordén

Område:
Telefon: +46(0)707 88 75 32
E-post: joakim.norden@infobric.se
DSC_6052_Philip_webb2 Innesälj

Philip Edholm

Område:
Telefon: +46(0)70 788 75 47
E-post: philip.edholm@infobric.se
19142743951_9de7660af9_k Säljansvarig Maskinstyrning

Nils Brunke

Område:
Telefon: +46(0)707 88 75 36
E-post: nils.brunke@infobric.se
shutterstock_126664055 Distriktsansvarig säljare

Nicklas Bejhem

Område: Uppsala och Dalarna
Telefon: +46(0) 707 88 75 37
E-post: nicklas.bejhem@infobric.se
shutterstock_126664055 Distriktsansvarig säljare

Jonas Svedin

Område: Norrland
Telefon: +46(0) 707 88 75 39
E-post: jonas.svedin@infobric.se
DSC_0050_webb_4 Distriktsansvarig säljare

Ola Holmgren

Område: Småland
Telefon: +46(0)707 88 56 18
E-post: ola.holmgren@infobric.se
DSC_0027_webb_2 Distriktsansvarig säljare

Joakim Jönsson

Område: Skåne
Telefon: +46(0)707 88 75 34
E-post: joakim.jonsson@infobric.se
Per Distriktsansvarig säljare

Per Karlsson

Område: Skåne och Blekinge
Telefon: +46(0)707 48 94 66
E-post: per.karlsson@infobric.se
DSC_0040_webb_5 Distriktsansvarig säljare

Mattias Dangrell

Område: Västra Götaland
Telefon: +46(0)709 44 56 83
E-post: mattias.dangrell@infobric.se
Ted Distriktsansvarig säljare

Ted Nyberg

Område: Mälardalen och Östergötland
Telefon: +46(0)707 88 56 12
E-post: ted.nyberg@infobric.se
Erik Säljare

Erik Nyström

Område: Stockholm Norr
Telefon: +46(0)707 88 56 14
E-post: erik.nystrom@infobric.se
Janne Distriktsansvarig säljare

Janne Björnström

Område: Stockholm
Telefon: +46(0)709 44 56 82
E-post: janne.bjornstrom@infobric.se
Kalle Account manager

Kalle Brauner

Område: Sverige
Telefon: +46(0)709 44 56 81
E-post: kalle.brauner@infobric.se
Jens2 Försäljningschef

Jens Landén

Område: Sverige
Telefon: +46(0)768 79 53 97
E-post: jens.landen@infobric.se

Just nu används Infobric-system på 10 000 byggarbetsplatser

Kontakta oss

Undrar du vad som är bästa lösningen för just dig? Hur du kan spara pengar i dina byggprojekt och samtidigt öka säkerheten? Vi hjälper dig gärna med dina frågor.